Kiermasz

"Dom z Marzeń"

Wszystkie prace

wykonane są ręcznie.

Podopieczni Fundacji, osoby niepełnosprawne posiadają wiele wspaniałych talentów i umiejętności. Zajęcia terapeutyczne pozwalają im je rozwinąć lub ujawnić te, nie odkryte do tej pory. Chcemy Państwu zaprezentować prace , wykonane prze podopiecznych na zajęciach terapeutycznych : kartki okolicznościowe, szkło malowane oraz przedmioty ozdabiane techniką decupage.

do zakupu!

Uprzejmie informujemy, ze istnieje możliwość zakupu takich prac , realizujemy również zamówienia indywidualne lub firmowe np. kartki okolicznościowe i świąteczne.
Pozyskane w ten sposób środki służą uatrakcyjnieniu oferty, skierowanej do podopiecznych Fundacji a samym Wykonawcom prac ? możliwość ich sprzedaży daje wiele satysfakcji oraz poczucie docenienia.

Masz pytanie?